HÄR ÄR VI!

Våra medarbetare är vår viktigaste tillgång.

 

På Xllnc finns en  stark ”vi-känsla” som handlar om att vi gör det här tillsammans.
Vi har ett stort engagemang bland våra medarbetare och det genomsyrar allt vi gör.
Vi hjälper varandra att bli framgångsrika!

 

Kundtjänst & support

Andreas Hansson

Innesälj

andreas.hansson@xllnc.com 08 - 736 18 68

Helena Ullholm

Innesälj

helena.ullholm@xllnc.com 08 - 736 18 39

Försäljning

Andreas Werngren

Säljare

andreas.werngren@xllnc.com 040 - 694 12 05

Benny Lag

Rådgivare

benny.lag@xllnc.com 08 - 736 18 37

Boris Darphin

Säljare

boris.darphin@xllnc.com 040 - 694 12 16

Lotta Lokede

Säljare

lotta.lokede@xllnc.com 08 - 736 18 93

Lukas Jung

Säljare

lukas.jung@xllnc.com 08 - 736 18 19

Magnus Laurin

Säljare

laurin@xllnc.com 0768 - 67 27 28

Miguel Leander

Säljare

miguel.leander@xllnc.com 08 - 736 18 05

Michael Rydell

Säljare

michael.rydell@xllnc.com 08 - 736 18 70

Mikael Wahlgren

Säljare

mikael.wahlgren@xllnc.com 08 - 736 18 75

Peter Kraftelid

Försäljningschef

peter.kraftelid@xllnc.com 08 - 736 18 01

Stefan Lindström

Säljare

stefan.lindstrom@xllnc.com 08 - 736 18 10

Thomas Sassersson

Säljare

thomas.sassersson@xllnc.com 040 - 694 12 10

Helpdesk

Jimmie Jakobsson

Helpdesk&Tjänster

jimmie.jakobsson@xllnc.com 040 - 694 12 06

Johan Mårtensson

Tekniker/installatör

johan.martensson@xllnc.com 040 - 694 12 12

Linus Klang

Helpdesk&Tjänster

linus.klang@xllnc.com 08 - 736 18 06

Magnus Schultz

Tekniker/installatör

magnus.schultz@xllnc.com 040 - 694 12 11

Martina Lönneström

Helpdesk&Tjänster

martina.lonnestrom@xllnc.com 040 - 694 12 14

Mikael Eriksson

Helpdesk&Tjänster

mikael.eriksson@xllnc.com 08 - 736 18 12

Mikael Giribaldi

Tekniker/installatör

mikael.giribaldi@xllnc.com 040 - 694 12 13

Mikael Joakimsson

Tekniker/Installatör

mikael.joakimsson@xllnc.com 040 - 6941215

Mikael Näslund

Helpdesk&Tjänster

mikael.naslund@xllnc.com 08 - 736 18 61

Pierre Schlichtmeier

Tekniker/installatör

pierre.schlichtmeier@xllnc.com 08 - 736 18 77

Tony Larsson

Tekniker/installatör

tony.larsson@xllnc.com 040 - 694 12 09

Roger Falinder

Tekniker/installatör

roger.falinder@xllnc.com 040 - 694 12 17

Nilo Lari

Lager/Administratör

nilo.lari@xllnc.com 040 - 694 12 19

Administration

Amanda Henriksen

Ekonomi

amanda.henriksen@xllnc.com 08 - 736 18 60

Anna Roshage

Marknad

anna.roshage@xllnc.com 08 - 736 18 85

Ann-Charlotte Rehn

Inköp och logistik

ann-charlotte.rehn@xllnc.com 08 - 736 18 25

Patrik Grankvist

IT internt

patrik.grankvist@xllnc.com 08 - 736 18 14

Petter Eklund

Inköp och logistik

petter.eklund@xllnc.com 08 - 736 18 87

Preben Stub

Product Manager Accessories

Preben.Stub@xllnc.com 08 - 736 18 27